Koturny 

Nie wszystkie kobiety lubią i mogą nosić na co dzień szpilki. Idealnym zamiennikiem dla tego typu obuwia są buty na koturnie. Damskie obuwie tego typu skutecznie dodaje kilku centymetrów wzrostu, a także optycznie wysmukla łydki. Co najważniejsze, klapki na koturnie zapewniają lepszą stabilizację, a przede wszystkim są o wiele wygodniejsze niż szpilki czy słupki.

Proponowane przez nas półbuty na koturnie można nosić zarówno wiosną, jak i latem. Jest to bardzo kobiece obuwie, które jest uwielbiane za uniwersalność, wszechstronność, a także komfort i lekkość chodzenia. Buty damskie na koturnie mają jeszcze jedną ważną zaletę, albowiem obuwie to optycznie wydłuża nogi, a dodatkowo można je nosić niemal do wszystkiego.

W naszej ofercie dostępne są klapki na koturnie w różnych modelach i wzorach, wykonane z naturalnych materiałów. Najchętniej kobiety sięgają po nie w okresie wiosenno-letnim. Jesienią większa popularnością cieszą się półbuty na koturnie, o lekko lakierowanej skórze z gumowymi wstawkami.

Jest 22 produktów.
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów